Що робить стоматолог терапевт?

Стоматолог-терапевт спеціалізується на лікуванні хвороб і пошкоджень зубів, їх профілактиці. Це самий універсальний лікар в області стоматології, який може виконати діагностику стану цілої ротової порожнини: лікування хвороб зубів і ясен, видалення візуальних дефектів (реставрація, нарощування, пломбування) і відновлення зубів. До того ж, найчастіше первинна консультація з приводу зубів теж здійснюється терапевтом, який, в разі необхідності, може направити Вас до інших фахівців: стоматолога-хірурга, пародонтологу, ортопеда.

 

Навіть якщо вам пощастило, і ви маєте хорошу спадковість, стоматолога потрібно відвідувати хоча б раз на півроку – це не тільки дозволить Вам уберегти зуби від серйозних проблем, а й значно полегшить процедуру лікування в майбутньому. Якщо ж Вас хвилюють виключно естетичний питання стану зубів – стоматолог-терапевт допоможе і в цьому: він зможе оцінити стан зубів, проведе огляд і підбере найбільш ефективний варіант вирішення проблем.

 

Основною спеціалізацією лікаря є ендодонтія – терапія каналів коренів зуба. Крім карієсу і пульпіту, стоматолог-терапевт виконує терапію періодонтиту, стоматиту, клиновидних дефектів зубів, а також може допомогти при запаленні слизової оболонки ротової порожнини.

 

У стоматологічній клініці Denta Care Clinic є кваліфіковані стоматологи-терапевти. Які проконсультують Вас і допоможуть позбутися від багатьох проблем і захворювань зубів.