Smile in life

Безпека пацієнтів

Denta Care Clinic – комфортне та безпечне лікування.

Стерилізація інструментів, обладнання та кабінетів відбувається з дотриманням міжнародних стандартів під контролем акредитованої лабораторії.

Стандарти чистоти

В нашій клініці діє стандарт безпеки, який гарантує нульову ймовірність інфікування пацієнта. Будь-які матеріали або інструменти, що контактують з порожниною рота пацієнта, або одноразові, або абсолютно стерильні.

Стерилізаційний кабінет оснащений сучасним обладнанням і багаторівневою системою контролю дезінфекції та стерилізації. Стерильна упаковка розкривається перед початком лікування й обов’язково в присутності пацієнта.

Стоматологічні установки оснащені вбудованою системою автоматичної санації. Це означає, що, згідно з протоколом, установка самоочищується за рахунок дезінфекції водяних каналів, шлангів для інструментів, систем аспірації.

Персонал клініки систематично проходить медичний огляд і відповідає високим стандартам професійної гігієни.

Стандарти точності

Більшість маніпуляцій проводяться за допомогою високоточних оптичних та рентгенологічних систем, що дозволяє візуалізувати деталі і найтонші структури зуба, проводити діагностику на високому рівні і виконувати дійсно якісні роботи.

Точність діагностики в поєднанні з широким набором інноваційних матеріалів забезпечує виготовлення надміцних реставрацій, які відповідають найвищим естетичним вимогам і стандартам безпеки.