Smile in life

Хірургія та імпланти

Denta Care Clinic – комфортне та безпечне лікування.

Втрата зубів в результаті травми, запального процесу або порушення розвитку зачатка зуба призводить до дисгармонії в порожнині рота і порушеннь функції зубів. З точки зору сучасної стоматології – це катастрофа, тому що це призводить до деформації щелеп, прикусу, порушення функції жування і в решті-решт до руйнування зубів, що знаходяться поруч.

Тому протягом десятиліть в усьому світі використовується «штучний корінь» – імплант, і це стало стандартною стоматологічною практикою! Переваги імпланта в тому, що він заміщає справжній корінь. Це означає, що новий зуб буде міцно фіксуватися в яснах, виглядати і функціонувати як справжній зуб. Ніхто не зможе визначити, що це штучний зуб на штучному корені.

Перед установкою імплантів ми проведемо ретельний аналіз всієї щелепно-лицьової системи за допомогою рентгенологічної діагностики (комп’ютерна томограма КЛКТ). Ми визначимо стан кістки, її обсяг і підберемо правильний діаметр і форму імпланта для вашого випадку.

Стандарти точності

Встановлення імпланта – це хірургічний процес, що вимагає анестезії. У кістковій тканині буде створено отвір для імпланта, за необхідності додана «штучна кістка» і ясна будуть ушиті. Через тиждень шви можна зняти. Процес загоєння займає певний час. Наша мета – зробити так, щоб зуби, зафіксовані на імплантатах, виглядали як природні на справжніх коренях. За належного догляду імпланти можуть функціонувати протягом усього життя.

Хірургія в стоматології є складним і не завжди приємним періодом лікування. Як в момент самого втручання, так і в період відновлення. При хірургічному лікуванні в нашій клініці ми пропонуємо передову методику A-PRF.

Методика A-PRF дозволяє скоротити терміни лікування і часу загоєння. Створити пацієнтам комфортні умови на час одужання. Значно зменшити ймовірність набряків і хворобливих відчуттів. Що є сприятливими факторами для подальшого відновлення. Ми рекомендуємо застосовувати цей метод при видаленні зубів, імплантаціях, синус ліфтингах, важких захворювань пародонту.

Методика A-PRF заснована на принципі отримання окремих специфічних фракцій з крові пацієнта методом центрифугування. Це повністю біологічно сумісний з організмом пацієнта метод.

Використання цього прогресивного методу лікування дає можливість поліпшити якість життя пацієнтів як в момент лікування так і в наступний період.