Лікування під мікроскопом

Сучасна медицина досить стрімко розвивається та в лікуванні під мікроскопом немає нічого незвичайного. Але його специфіку розберемо детально.

Стоматологічний мікроскоп дає 30-ти кратне збільшення, а робочий простір чудово освітлений — джерело світла вмонтоване безпосередньо в інструмент. Лікар не лікує наосліп, покладаючись на тактильні відчуття та (іноді) рентгенівський знімок, як відбувається при традиційному лікуванні. Він діє напевно. Якість лікування під мікроскопом — просто вражає. Мікроскопіст використовує спеціальні інструменти та працює в межах уражених тканин, не зачіпаючи здорові. Таке дбайливе лікування істотно продовжує життя зуба.

Лікування під мікроскопом починається з попередньої консультації. Це дозволяє оцінити лікареві обсяг, складність лікування та час, який буде потрібний для його проведення. Використання мікроскопа істотно скорочує терміни роботи. А також дозволяє діагностувати та вилікувати карієс, в тому числі на ранніх стадіях розвитку, непомітний при звичайному візуальному огляді.

Безумовно мікроскоп — не панацея, але він набагато полегшує роботу лікаря та робить її більш точною. Якщо є сучасні прилади, то треба їх використовувати в медичній практиці по максимуму.

Гідного рівня консультацію, діагностику та подальше лікування ви отримаєте в стоматології “Denta Care Clinic” у Дніпрі.

Ваші зуби будуть здорові, а посмішка білосніжна!