Пластика ясна передніх зубів

Красива посмішка – це не тільки рівні й білі зуби, але і рівний контур ясен. Якщо ви незадоволені своїм ясенним контуром – можливе застосування пластики, яка зможе зробити посмішку більш привабливою.

Для проведення пластики ясна насамперед треба проконсультуватися з лікарем. Він допоможе оцінити ситуацію і підібрати найбільш ефективний варіант вирішення проблеми.

Операція проводиться лікарем-пародонтологом. Щоб намітити бажаний результат, доктор креслить на зубах майбутню лінію ясен.

Пластика при рецесії ясен.

Рецесія ясен виникає через захворювання пародонту, при цьому м’яка тканина стає менше, корінь зуба оголюється. Це і не дуже естетично, і в подальшому загрожує низкою проблем, аж до втрати зуба. Для усунення даного дефекту ясна нарощують. Дана процедура називається вестибулопластика.

Пластика ясна при імплантації.

В цьому випадку десневая лінія має не тільки естетичне значення, але і виконує захисну функцію, оберігаючи імплантат від попадання інфекції.

Виправлення «ясенний посмішки» (верхня ясна оголюється більш ніж на два міліметри), виконується за допомогою видалення надлишків м’якої тканини, і ясенний контур знаходить за допомогою доктора красивий, правильний вид.

У стоматології Denta Care Clinic пластику ясна будь-якої складності проведуть кваліфіковані фахівці. У роботі ми використовуємо тільки якісні матеріали і сучасне устаткування.