Хірургія та імпланти

Травми, запальні процеси, втрата зубів – все це призводить до дискомфортних відчуттів в ротовій порожнині. Ці порушення тягнуть за собою деформацію щелепи, прикусу і функції жування. До того ж це загрожує руйнування здорових найближчих зубів.

Але сучасна стоматологія не стоїть на місці. І вирішити всі вищевикладені проблеми можна за допомогою імпланту. Він дозволяє провести заміну кореня зуба, до того ж він досить міцно фіксується до ясен. Якщо розглядати з точки зору естетики, то нічим не відрізняється від натуральних.

Перед тим, як проводити установку наші фахівці проводять рентгенографічну діагностику (дозволяє побачити стан зубів і кореневих каналів в деталях). Після вивчення знімків підбирається необхідний розмір і діаметр імпланта.

Що щодо самої установки імпланта, то це хірургічний процес (але переживати не варто). Проводиться повністю все під анестезією. Головне наше завдання, щоб зуби на імплантатах виглядали натурально і природно.

Стоматологічна хірургія – складний процес, але ми використовуємо сучасні і передові методики. Серед них A-PRF. Дозволяє значно скоротити час лікування та період загоєння. А також створити комфортні відчуття в період одужання.

У нашій клініці Denta Care Clinic все направлено на максимальний комфорт і безболісність. Всі обстеження та лікування проводимо на високотехнологічному обладнанні.