Smile in life

Відбілювання зубів

Ваші зуби будуть світлішими, а посмішка яскравішою!

Ваші зуби мають унікальний відтінок, обумовлений генетично. Протягом життя під впливом різних факторів колір зубів змінюється. Чай, кава, вино, сигарети, ліки і наркотики, деякі продукти харчування можуть змінити природній відтінок. Із плином часу яскрава зубна емаль вмтончується і зуби змінюють відтінок, стають тьмяним, можуть стати жовтуватими або сіруватими. Захворювання коренів зубів також можуть призвести до подібних наслідків.

Досвідчені фахівці в Denta Care Clinic проведуть для вас діагностику, дослідження причин зміни відтінку зубів і запропонують різні варіанти його відновлення. Найпростіше рішення – це відновити яскравість зубів методом відбілювання до здорового природного кольору. Ми визначимо первинний відтінок зубів, обговоримо індивідуальні варіанти, зможемо заздалегідь визначити необхідний ступінь освітлення зубів та кількість етапів відбілювання. Якщо ваші зуби здорові, то відбілювання – це правильне рішення.

Ми можемо запропонувати відбілювання окремого зуба, який змінив колір в результаті лікування кореневих каналів.

У нашій клініці ми використовуємо методи професійного відбілювання, надійні і безпечні, які може виконувати тільки стоматолог. Це одномоментне відбілювання в стоматологічному кріслі.

Ми застосовуємо найбезпечніший метод комбінованого відбілювання. Цей метод розроблений спільно німецькими та американськими фахівцями і поєднує в собі одночасне використання світла холодного спектра і дозованого ультразвукового впливу.

Використання холодного світла дозволяє уникнути надмірного нагріву і таким чином захистити емаль зуба від пошкоджень і руйнувань. Одночасне ультразвуковий вплив дозволяє як скоротити час процедури так і поліпшити проникнення діючої речовини в емаль. Тим самим отримати найкращий результат.
Новітня система Beyond ll Ultra дозволяє зробити вашу посмішку привабливою, яскравою і здоровою.

Також ви можете вибрати метод домашнього відбілювання. В такому разі ви заберете додому виготовлену на замовлення капу і відбілюючий гель. Це більш тривалий, але бюджетний метод відбілювання.

Який би з методів відбілювання ви б не обрали, результат буде передбачуваним.

За умови регулярної професійної гігієни білизну і яскравість ваших зубів ви збережете на роки!