багаторівнева система контролю дезінфекції та стерилізації

Безпека пацієнтів під час лікування зубів в Denta Care Cliniс

Безпека пацієнтів і власної команди для нашої стоматологічної клініки в Дніпрі завжди на першому місці! Вся робота проводиться в суворій відповідності міжнародним стандартам з використанням кращих протоколів. В чому це виражається?

 

  1. При роботі наші фахівці використовують виключно одноразові маски, рукавички та медичні шапочки. Також вони проходять регулярний медичний огляд, дотримуються жорсткий контроль самопочуття.
  2. Весь інструмент, який використовується, одноразовий чи стерилізується за допомогою сучасного обладнання і спеціальних засобів. У нас для цього оснащений окремий кабінет, в якому застосовується багаторівнева система контролю дезінфекції та стерилізації.
  3. Весь одноразовий інструментарій відкривається при пацієнті! Після роботи він також утилізується.
  4. У всіх стоматологічних установках є режим автоматичної санації. Що це означає на практиці? Водяні канали, шланги, системи аспірації і так далі автоматично дезінфікуються.
  5. Всі процедури проводяться з використанням високоточного оптичного і рентгенологічного обладнання. За рахунок цього досягається висока точність, мінімальна інвазивність і максимальна безболісність.

 

Якщо ви за безпечне і комфортне лікування зубів, будемо раді вас бачити в нашій стоматологічній клініці Denta Care Cliniс в Дніпрі.