Коротко про нас – Denta Care Clinic

Хочете променисту посмішку? Таку, щоб всі нею захоплювалися? Якщо так, приїжджайте до нас в стоматологію Denta Care Clinic в Дніпрі. Ми спеціалізуємося на красивих посмішках, а ще:

  • Лікуємо і відновлюємо зуби як у дітей, так і дорослих будь-якого віку.
  • Встановлюємо імпланти кращих європейських виробників “Alfa-dent”, “Sky”, “Nobel”.
  • Проводимо професійну чистку і лікування ясен.
  • Вибілюємо зуби, коригуємо їх форму за вашим бажанням.

 

Всі процедури проводяться за допомогою сучасного обладнання, передових технологій і методик, що дозволяє весь процес зробити швидким і практично безболісним. В обов’язковому порядку весь інструмент стерилізуємо, а робочі поверхні обробляємо медичними антисептичними засобами. Процедури проводяться відповідно до вимог МОЗ України та протоколами лікування, прийнятими в провідних стоматологічних клініках світу.

 

Окремо хочемо сказати про досвід наших лікарів-стоматологів. Кожен з них має роки успішної практики і високу кваліфікацію, що підтверджується відповідними сертифікатами та рекомендаціями задоволених пацієнтів. Наш головний підхід в роботі – це лікування тільки уражених ділянок і збереження всіх природних, даних вам природою, здорових ділянок зубів. Ми за те, щоб ваша усмішка була натуральною і красивою. Це, до речі, тренд в Європі і США.

 

Приходьте до нас в стоматологію Denta Care Clinic в Дніпрі – завжди раді допомогти!